Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Waaaaaaaw very nice quality
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: T10
Price: 57.300₫
Original Price: 61.000₫
| Material | ABS |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Size | T10 |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Lumens | 5000~6000LM |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25031740322888351 |
Author: w***e
Date:
Review: Waaaaaaaw very nice quality
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: T10
Author: z***d
Date:
Review: Thank you very much shein
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: T10
Author: s***4
Date:
Review: The products you send are amazing — top quality and the best selection. Thank you!
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Kích thước: T10
Author: l***c
Date:
Review: excelente alumbran precioso
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Kích thước: T10
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm